Hotel Villa Conti

ubytovanie Pisek
 

*** Hotel Villa Conti / ubytovanie Pisek

Hotel Pisek Villa Conti
Ubytovanie v Českej republike mesto Písek : Hotel Villa Conti je z kategórie *** a je umiestnená v oáze pokoja píseckých lesov v tesnom kontakte s mestom. Villa Conti je v kategórii vyššej strednej triedy ubytovania a služieb. Mesto Písek založili v polovici 13. storočia na brehu rieky Otavy českí králi. Dnešný Písek je kultúrnym, športovým aj turistickým centrom, kde sa moderné spôsob života prirodzene prelínajú s históriou.

Hotel Písek Villa Conti ubytovanie :
Luxusný hotel Villa Conti ponúka ubytovanie v 9 komfortne zariadených dvojposteľových izbách s minibarom, vysokorýchlostným pripojením k internetu, TV so satelitným príjmom, telefónom a neoddeliteľnou súčasťou každej izby je vlastná kúpeľňa so sociálnym zariadením, umývadlom, kúpeľňovými doplnky, fénom, make up zrkadlom a možnosťou výberu vane alebo sprchovacieho kúta.

Ubytovanie Villa Conti hotel Písek hotelové služby :
Moderný hotel Villa Conti podáva každé ráno bohaté raňajky formou švédskych stolov, v letných mesiacoch ponúka príjemné posedenie na slnečnej terase s grilom pod slnečníkmi, práčovňu, kryté a uzamykateľné garáže, hotelový trezor, možnosť využitia faxu, kopírky a scannera, či možnosť zapožičania horských bicyklov. V cene za ubytovanie v luxusnom hoteli Villa Conti sú už zahrnuté raňajky, DPH a parkovanie. Samozrejmosťou moderného hotela je akceptácia platobných kariet.

Villa Conti ubytovanie hotel Písek mesto a okolie :
Na brehu rieky Otavy založili českí králi v polovici 13. storočia hrad a mesto Písek. Vďaka ťažbe zlata aj čulému obchodnému a výrobnému ruchu mesto rýchlo vyrástlo. Od 19. storočia mesto úplne mení svoju tvár a teraz je historické centrum Písku vyhlásené mestskou pamiatkovou zónou. Okolie ponúka krásne miesta a veľa zaujímavostí.

Pamiatky - výlety :
Hrad - Významná stavba českej hradnej architektúry. Bol vybudovaný v polovici 13. storočia Písecko-Zvíkovskou stavebnou huťou pre českého kráľa Premysla Otakara II. V areáli hradu, ktorého časti boli v minulosti upravené na pivovar a tiež na vojenské kasárne, sídli dnes Prácheňské múzeum s rozsiahlymi regionálnymi zbierkami.
Radnica - Dvojposchodová stavba s barokovým priečelím a s dvoma vežami, postavená v rokoch 1740 - 1767. V trojuholnikovom Tympanón je znak mesta a nad ním sochy Spravodlivosti, Sily a trpezlivosti a ozdobné vázy. Vo fasáde je osadená pamätná doska miestnym rodákom - humanistickým učencom Janovi Kočín z Kocínetu a Václavovi Hladiči Píseckému.
Hotel Pisek Villa Conti - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Pisek Villa Conti - možnosť pripojenia na internetHotel Pisek Villa Conti - k dispozícii letná terasaHotel Pisek Villa Conti - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Pisek Villa Conti - Iybz sú vybavené televízoromHotel Pisek Villa Conti - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Pisek Villa Conti - Izby s vlastnou toaletouHotel Pisek Villa Conti - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: